Професійне кухонне обладнання SMEG

MADE IN ITALY. Відмінною рисою техніки SMEG є 100% виробництво в Італії. № 1 В ІТАЛІЇ. SMEG є лідером побутової техніки в Преміум Сегменті на всій території Італії та західної Європи. SMEG - ексклюзивний постачальник техніки до Ватикану.

ПРЕДСТАЛЯЮЧИ ДОСКОНАЛІСТЬ. Найостанніші технічні досягнення для професійної техніки: Smeg Foodservice Solutions це підрозділ компанії Smeg. що створює продукцію для даного сегмента ринку. Величезний професійний досвід по проектуванню і виробництву приладів дозволяє впроваджувати нові інноваційні рішення та гарантувати максимальний комфорт для споживачів.

Smeg створив модельний ряд різного професійного обладнання. Зокрема це спеціалізовані Конвекційні печі Smeg (http://trade-equipment.ub.ua/goods/konvekciyni-pechi-84842/) для випічки кондитерських і хлібобулочних виробів, для яких основні параметри це надійність приладів і оптимальна якість випічки. Підігрівачі посуду, розстійні шафи та різноманітні деки доповнюють модельний ряд професійних печей Smeg.  

Це Теплові вітрини Smeg (http://trade-equipment.ub.ua/goods/vitrini-teplovi-84915/), Посудомийні машини Smeg (http://trade-equipment.ub.ua/goods/u-11-profesiyni-posudomiyni-mashini-84883/), різноманітні барні Холодильні шафи. Холодильні шафи для вина Smeg (http://trade-equipment.ub.ua/goods/mini-holodilniki-84891/), тощо.

МІЦНІСТЬ. Професійна техніка Smeg має 50 літній досвід на ринку. Вона виготовлена з кращих матеріалів, які є дуже міцними і довговічними.

БЕЗПЕКА. Безпека при використанні досягається завдяки спеціальним матеріалам і передовому дизайну і дозволяє оптимально використовувати обладнання з абсолютною впевненістю. Нержавіюча сталь забезпечує чистоту і гігієну і задовольняє навіть найвищим вимогам. Компактний розмір професійного обладнання SMEG дозволяє використовувати його практично в будь-яких приміщеннях.

ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН. Професійне Кухонне обладнання Smeg завжди впізнаване завдяки його унікальному дизайну. Воно привабливе на вигляд і чудово підходить для установки в місцях огляду - де воно буде окрасою залу. Воно містке, просте у використанні і в установці, ідеальне для роботи в барах, пабах, кафе, ресторанах, кондитерських, торгових точках готової їжі та пекарнях.