Професійне кухонне обладнання SMEG

MADE IN ITALY. Відмінною рисою техніки SMEG є 100% виробництво в Італії. № 1 В ІТАЛІЇ. SMEG є лідером побутової техніки в Преміум Сегменті на всій території Італії та західної Європи. SMEG - ексклюзивний постачальник техніки до Ватикану.

ПРЕДСТАЛЯЮЧИ     ДОСКОНАЛІСТЬ. Найостанніші технічні   досягнення для професійної  техніки: Smeg Foodservice Solutions  це підрозділ компанії  Smeg. що створює продукцію для   даного сегмента ринку. Величезний   професійний досвід по   проектуванню і виробництву  приладів дозволяє впроваджувати   нові інноваційні рішення та  гарантувати максимальний комфорт   для споживачів.

Smeg створив модельний ряд різного професійного обладнання. Зокрема це  спеціалізовані  Конвекційні печі  Smeg (http://trade-equipment.ub.ua/goods/konvekciyni-pechi-84842/)  для випічки кондитерських і  хлібобулочних виробів, для яких    основні параметри це надійність   приладів і оптимальна якість   випічки. Підігрівачі посуду,  розстійні шафи та різноманітні   деки  доповнюють модельний ряд    професійних печей Smeg.  

     Це Теплові вітрини   Smeg (http://trade-equipment.ub.ua/goods/vitrini-teplovi-84915/), Посудомийні машини   Smeg (http://trade-equipment.ub.ua/goods/u-11-profesiyni-posudomiyni-mashini-84883/), різноманітні барні  Холодильні шафи. Холодильні шафи для вина Smeg (http://trade-equipment.ub.ua/goods/mini-holodilniki-84891/), тощо.

МІЦНІСТЬ. Професійна техніка Smeg має 50 літній досвід на ринку. Вона виготовлена   з кращих матеріалів, які є дуже  міцними і довговічними.

БЕЗПЕКА. Безпека при використанні досягається  завдяки спеціальним матеріалам і  передовому дизайну і дозволяє   оптимально використовувати обладнання  з абсолютною впевненістю. Нержавіюча сталь  забезпечує чистоту і гігієну і задовольняє   навіть найвищим вимогам. Компактний   розмір професійного обладнання SMEG  дозволяє використовувати його   практично в будь-яких приміщеннях.

ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН. Професійне Кухонне обладнання  Smeg завжди впізнаване завдяки його  унікальному дизайну. Воно  привабливе на   вигляд  і чудово підходить для установки в   місцях огляду - де воно буде окрасою залу. Воно містке, просте  у використанні і в установці, ідеальне для  роботи в барах, пабах, кафе, ресторанах,  кондитерських, торгових точках готової їжі та   пекарнях.