Професійне кухонне обладнання HENDI

Міжнародна група HENDI - лідер на європейському ринку професійного обладнання для підприємств громадського харчування і торгівлі.Бренд HENDI широко відомий в Європі і користується великою повагою серед кухарів-професіоналів.

Голанська фірма HENDI була заснована в 1934 р. Головний офіс фірми HENDI і фабрики по виробництву обладнання знаходяться в Нідерландах, де також розміщені її центральні склади. В даний час HENDI – це Група незалежних компаній з офісами і складами в Австрії, Румунії і Польщі, а також Торгове Представництво в Німеччині. Нашими клієнтами є сотні дистриб'ютерів у всіх європейських країнах. HENDI – один з основних поставщиків для мереж Metro I Cash&Carry.

Фірма HENDI пропонує – широкий асортимент високоякісних товарів, задовольняючих портеби як нового так і вже функціонуючого ресторану, їдальні, бару, магазину. Всі продукти, які HENDI має в своїй торговій пропозиції, можна розділити на дві основні групи: технологічне і електромеханічне обладнання, а також кухонний, барний і столовий інвентар.

У нашому інтернет-магазині представлено широкий ряд різноманітного професійного обладнання HENDI. Це зокрема Контактні грилі HENDI http://trade-equipment.ub.ua/goods/grili-kontaktni-84858/, Роликові грилі HENDI http://trade-equipment.ub.ua/goods/grili-rolikovi-84929/ , Вафельниці HENDI http://trade-equipment.ub.ua/goods/vafelnici-elektrichni-85016/ , Налисниці HENDI http://trade-equipment.ub.ua/goods/mlinnici-84886/ , Індукційні плити HENDI http://trade-equipment.ub.ua/goods/pliti-indukciyni-84847/ , Жарові поверхні HENDI http://trade-equipment.ub.ua/goods/jarovi-poverhni-84876/, різноманітні Барні аксесуари http://trade-equipment.ub.ua/goods/u-17-barni-ta-kuhonni-aksesuari-84861/ , http://trade-equipment.ub.ua/goods/dozatori-84916/ , і інше.

Представлена в нашому інтернет-магазині техніка HENDI відповідає всім вимогам в відношенні норм гігієни і безпеки НАССР і СЄ.