ВИРОБНИК WHIRLPOOL

Whirlpool - марка побутової а також професійної техніки , що випускається спільно американцями та італійцями . Концерн Whirlpool утворився в американському штаті Мічіган в 1911 році.

 

Європейський ринок був завойований компанією в 15летній період починаючи з 1989 року. Зараз це європейська торгова марка № 1 .

Концерн складається з американських і європейських заводів , які розміщені в 13 країнах світу , на цих заводах зайнято понад 60 тисяч чоловік. Концерн є виробником повного асортименту побутових приладів , які відрізняються такими якостями , як зручність в експлуатації і економічність.

Whirlpool займає провідне становище по продажу великих побутових приладів у всьому світі. Побутова техніка Whirlpool , як повідомляє неупереджена статистика , користується попитом у споживачів ста сорока країн , швидкість продажів - один виріб кожні 2 секунди .

Наш інтернет-магазин пропонує  спектр професійної техніки марки Whirlpool : це і посудомийні машини , і пральні машини , витяжки , холодильники , духовки, мікрохвильові печі , варильні панелі.