Німецька компанія Miele

Німецька компанія Miele заснована в липні 1899 Карлом Мілє і Райнхардом Цинканом в невеликому селі Херцеброк. На даний час вже їхні правнуки взяли на себе відповідальність за компанію.

Минулий шлях більший століття до становлення європейським лідером у виробництві якісної, довговічної, багатофункціональної побутової та професійної техніки.

«Місія MIELE полягає в тому, щоб створювати надійну продукцію, якою клієнти будуть насолоджуватися протягом життя».

Сьогодні випускається повний асортимент вбудованої побутової техніки Miele: варильні панелі, духові шафи, мікрохвильові печі, посудомийні машини, витяжки, холодильники, пральні машини Miele, а також прасувальні машини і пароварки.
Miele довела, довготривалий успіх можливий тільки тоді, коли цілком можна поручитися за якість своєї продукції. Девіз компанії - «Immer бессер» або «Назавжди краще». Більше ніж 14 000 службовців Miele беруть участь у виробництві приладів , які швидко і якісно виконують свою роботу. Miele є піонером в багатьох областях. У 1927 році випущена півмільйонна пральна машина Miele. Перша посудомийна машина в Європі з'явилася в 1929 році. У 1956 році з'являється перша повністю автоматична пральна машина , а два роки по тому доповнюється сушильної машиною. У 1960 році Мілє впроваджує найбільш передову  технологію емалювання . Застосовувана технологія дозволяє наносити емаль за один раз , а не в два прийоми, як раніше. З кінця 60-х років компанія концентрується на випуску домашньої побутової техніки Miele і промислового устаткування.
Висока якість продукції Miele відома не лише в Німеччині, але і на інших континентах. Представництва розташовані в 31 країні, в тому числі в США, Австралії, Японії, ПАР і Європі. 92 відсотки власників виробів Miele погодилися б придбати тільки Miele - це вища оцінка для виробника побутової техніки.