Компанія CRYSTAL

Компанія CRYSTAL.S.A. - це один з найбільших виробників промислового холодильного та морозильного обладнання в Греції.

Компанію засновано в 1959 році. В даний час підприємство в своєму активі володіє сучасними технологіями виробництва, обладнанням високої точності, новітніми комп'ютерними розробками технологічного процесу і тестування своєї продукції. Виробничо-технічна база компанії розташована на приватизованій території в 26 км національної траси Салоніки - Кілкіц загальною площею 12000 м2, з яких 5000 м2 відведено під виробничу площу, 6000 т2 - під складські приміщення. 1000 м2 займають офіси і виставкові приміщення. CRYSTAL.S.A.  є членом Асоціації виробників Північної Греції, Асоціації експортерів Північної Греції,  Торгово-промислової палати та Організації з розвитку і просуванню експорту.

CRYSTAL.S.A.  виробляє свою продукцію з урахуванням захисту навколишнього середовища: використовує 100 % CFC FREE поліуретанову ізоляцію і холодоагенти. Компанія має у розпорядженні повну програму перероблення промислових відходів.

CRYSTAL.S.A.  експортує свою продукцію в 38 країн світу.

Експортна діяльність є важливою складовою діяльності компанії.

Дистриб'юторська мережа охоплює понад 20 країн Європи, Австралії, Південної Америки, Північної Африки і Середнього Сходу. До числа цих країн належать: Росія, Україна, Німеччина, Італія, Ірландія, Швеція, Румунія, Болгарія, Ізраїль, Ліван, Австралія, Чилі, Алжир і т.д.

На ринку СНД і зокрема в Україна компанія CRYSTAL представлена з 1995 року.

У результаті постійного розвитку, компанія стала лідером не лише на місцевому грецькому ринку холодильного та морозильного обладнання, а й однією з швидко зростаючих і відомих компаній в Європі.